Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

  Chcete-li zanechat nějaký vzkaz majiteli těchto stránek (mně :)  ) případně zdravici budoucím generacím, máte možnost právě zde..Nakonec jsem se rozhodl pro návštěvní knihu z www.blueboard.cz - první příspěvky jsou ponechány dole formou komentáře.
   V případě uvádění mailové adresy neuškodí trocha paranoie a opatrnosti a tuto tedy uvádějte bez zavináče, který nahradíte např. bukowski79(zavinac)seznam.cz nebo bukowski79(pecenac)seznam.cz apod..fantazii se meze nekladou :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE: pochvala

(Petr Němec, 9. 2. 2009 17:07)

Zdravím kolegy ze Slovenska, za pochvali děkuji a taktéž musím pochválit stránky výhradního dovozce pro Slovensko - a nejvíc sekci video, kde je Výzva pro pravé motorkáře - Rusko - to jsem totiž dlouho marně sháněl :-)
No a Ural baví a líbí jak mně, tak přítelkyni, takže jezdíme, kdykoliv to jde :)

re: copyright

(Petr Němec, 7. 2. 2009 10:10)

To bude asi nějaká mýlka - z mých stránek se nedá stáhnout nic :-) všechno jsou to odkazy na videa lidí - většinou na youtube - tzn. jim tu dělám reklamu vlastně. Spodní část videí je moje, to už tuplem nekradu :) jo věc jiná by byla, kdybych někde okopíroval celý ten seznam, ale ježto je to moje mravenčí práce, nemám s autorskými právy na svých stránkách problém :)))
A překlad textu tipy pro začátečníky je můj. Ostatně je to tam uvedeno.
Ještě nějaké dotazy nebo pochyby ohledně porušování autorských práv na mých stránkách.. ? :)

Copyright

(Páter, 7. 2. 2009 4:07)

Kde to všechno stahuješ? A co Copyright?

kuklometčík

(Heduš, 5. 2. 2009 12:32)

Netrpím, jen se občas leknu. :-) Ale určitě ne tolik, jako někteří kolemjdoucí/jedoucí, kteří nevědí, zda mají mávat, nebo utíkat. :o)) ..zvláště, když je předjíždí po dvou tříkolá motorka se zvedlou sajdou. ;-) Výletnění ve dvou s Uralem je paráda a všem potencionálním kulometčíkům můžu vřele doporučit! :-)

pochvala

(el.Kablol (ural.sk), 5. 2. 2009 10:37)

Ahoj bratu. Máš fakt skvelú stránku.
Je vidieť že ta Ural skutočne baví. Robíš mu dobré meno. Keby aj na Slovensku boli taký nadšenci ako ste vi bratia z CZ...

Re: Dněpr ze severu

(Němec, 27. 1. 2009 14:29)

Zdar Zdeňku, pěkný fotky, tomu říkám vydařený počasí. Mně teď po 350km cestě na garančku onemocněl kulometčík Heduš, ale jakmile budou Tvůj dněpr a moje Heduš zdrávi a sám nebo s bandou někam pojedete, tak dej vědět a třebas se přidám - jezdíme sice sami, neb jsme částeční nelidové, ale tu a tam společný výlet neuškodí :)
sněhu zdar!
Petr a Hedwa

Dněpr ze severu.

(zdeněk, 21. 1. 2009 16:50)

Ahoj kamaráde, koukám, že jsi také podlehl ruskému opojení. Jsem z Ústí nad Labem. Nechceš někdy uskutečnit zimní vyjížďku?? Mám téď nucenou přestávku - zničená klika u mého Bédi. Do tří týdnů ale můžu vyrazit. Stránky máš pěkné :-)Mrkni na odkaz http://zdenek800.rajce.idnes.cz/1_Zimni_EXTREM_motosraz_13_-_14.12._2008/ Ahoj zdeněk zdenek800@seznam.cz